Tanie kredyty gotówkowe – porównanie

W dzisiejszych ciężkich czasach, wiele osób i rodzin decyduje się na skorzystanie z kredytów. Marże kredytowe są coraz wyższe, i wiele osób poszukuje jak najtańszych i pomocnych sposobów na uzyskanie kredytu. Jak zatem wybrać ten najlepszy kredyt? W tej kwestii bardzo pomocny jest internet. Dobrze jest poprzeglądać serwisy, które zajmują się porównywaniem tanich kredytów, oferowanych przez banki. W ten sposób, możemy ułatwić sobie podjęcie decyzji, gdzie i jaki kredyt najlepiej nam posłuży. Informacji o tanich kredytach, kredytach hipotecznych czy gotówkowych, udzieli nam z pewnością każdy bank, do którego możemy udać się osobiście. Serwisy porównujące przedstawiają oferty standardowe, a bliższych i konkretnych informacji, możemy zaczerpnąć bezpośrednio w banku.

Chcąc zagłębić się bardziej w temat kredytów, i poszukać możliwie jak najtaniej, możemy także posłużyć się aukcjami kredytowymi. Z aukcjami takimi jest podobnie jak z innymi tego typu, czyli negocjujemy jak najniższą marżę, najniższe oprocentowanie oraz niższą prowizję od jego udzielenia. Im bardziej uda nam się zejść z cen tym większy zysk dla nas. Jest to jednak możliwość dla wytrwałych i cierpliwych, nie każdy bowiem lubi przesiadywać przed monitorem godzinami i szukać cierpliwie.

Użytkownikiem aukcji kredytowych można stać się poprzez założenie bezpłatnego konta w danym serwisie ( zarejestrować się), a następnie podać dane osobowe. Korzystanie z serwisów tego typu jest bezpłatne. Jeśli już decydujemy się na wzięcie taniego kredytu, pamiętajmy aby zaciągać je tylko w bankach. Przede wszystkim tani kredyt ma mieć niższe oprocentowanie rzeczywiste niż inne, czyli mamy na myśli nie tylko wysokość oprocentowania ale  także koszty prowizji oraz ubezpieczenie kredytu.

Dla banków w pierwszej kolejności istotna jest zdolność kredytowa, od tego zaczyna się cała procedura przydzielenia kredytu. Ważne jest aby nie dać się złapać na oferty tanich kredytów rozwieszanych po słupach czy przystankach autobusowych. Często kiedy banki nam odmawiają sięgamy po takie rozwiązania a potem dociera do nas, jak bardzo obciążają nas marże odsetki i inne ukryte opłaty. Owszem jest mnóstwo poza bankowych kredytodawców, i po gruntownych analizach ich ofert, możemy znaleźć ciekawą ofertę, jednak miejmy oczy szeroko otwarte i pamiętajmy ostrożności nigdy za wiele.